KONST / Oljemålningar / Oljemålning 3743187
nr 374 3187
signerad. "Blomstilleben" 54x44 (dukskador + färgbortfall)
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 5 september 2005
400 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr